x

Partneři

Rytíři Kladno
Tradiční hokejový klub

Rytíři Kladno je kladenský hokejový klub, který odchoval celou řadu mistrů světa, olympijských vítězů a vítězů Stanley Cupu. Založen byl již v roce 1924 pod názvem HOSK Kladno.

Svůj současný název nese od roku 2011, kdy se jeho většinovým vlastníkem stal Jaromír Jágr.

Hokejový klub Rytíři Kladno
Rytíři Kladno
Státní tiskárna cenin
Tiskárna českých bankovek
Státní tiskárna cenin
Státní podnik

Státní tiskárna cenin, státní podnik je spjat se zrodem samostatného československého státu, potřeby vlastní měnové soustavy a zajištění výroby bankovek.

Dnes svým zákazníkům nabízí širokou škálu služeb v oblasti polygrafické výroby, a to od zpracování grafického návrhu, sazby, přípravy pro tisk, personalizaci, vlastní tisk až po doručení zakázky na místo určení.

Celý proces splňuje vysoký stupeň ochrany proti zneužití a je kladen velký důraz na minimalizaci rizik spojených s narušením bezpečnostní politiky. Kromě bankovek vyrábí doklady, plastové karty, cenné papíry a ostatní ceniny. V posledních letech se intenzivně věnuje i vývoji digitálních služeb.

Grammage
Specialista na prestižní obaly

Grammage tvoří obaly na zakázku od návrhu až po výrobu. Vytváří neopakovatelný design zcela v souladu s požadavky zákazníka. Obal je tím, co prodává výrobek, a proto Grammage považuje za nutné mu věnovat náležitou pozornost.

Vymýšlí a vyrábí jak maximálně úsporné obaly, tak i náročné, luxusní ručně potahované krabičky (i s vložkou určenou pro fixaci kupříkladu šperků či hodinek). Grammage zároveň na všechny obaly navrhne grafické řešení a zajistí potisk nebo ražbu.

Grammage navrhuje a následně realizuje ekologická, čistá, atraktivní řešení obalů s důrazem pro detail. Papír je kouzelný materiál a Grammage z něj umí čarovat.

Grammage tvoří nádherné obaly a kouzlí s papírem
Grammage
Online Factory
Vymýšlí a tvoří úspěšné projekty
Online Factory
Dodavatel digitálních řešení

Firma Online Factory nabízí od roku 2012 široké portfolio služeb v digitálním prostředí. Zakládá si na přátelské komunikaci a inovativním přístupu. Podstatou dosažení a úspěšného naplnění cíle je identifikace skutečné potřeby zákazníka, analýza a návrh řešení. Následné plánování a samotnou realizaci zajišťují certifikovaní projektoví manažeři a konzultanti.

Online Factory vyvíjí podnikové informační systémy (např. CRM, logistické systémy, věrnostní programy), webové stránky a mobilní aplikace. Zároveň realizuje řešení v oblasti e-commerce a marketingu – správu profilů na soc. sítích, e-mailový marketing a reklamní kampaně.


Odběr novinek