x
Na oslavu 50. narozenin Jaromíra Jágra

Paměťovka Jaromíra Jágra

Sada
Číslovaná emise:10 000Ks
Dostupnost: červen 2022
Číslování: Ano
Materiál: Ceninový papír
Autorka návrhu: ak. mal. Eva Hašková
Tisk: Státní tiskárna cenin, s.p.
Vydává: České dukáty, s.r.o.
 
Vyprodáno
Popis

Pamětní tisk ve formě bankovky (paměťovka) Jaromíra Jágra v limitovaném nákladu je díky svému uměleckému a technickému provedení jedinečnou sběratelskou příležitostí, která se nebude opakovat.

Přední straně paměťovky dominuje portrét Jaromíra Jágra spolu s českým lvem, státní vlajkou a znakem Triple Gold Clubu, který je ražen zlatou fólií.
Zadní strana nabízí pohled na Staroměstské náměstí se státními vlajkami v rukou slavících fanoušků, znak České republiky a symbolické lipové listy.

Portrét Jaromíra Jágra a text jsou tištěny technikou hlubotisku. Obě strany jsou doplněny fluorescentními barvami viditelnými pod UV lampou.

Představení návrhu a křest Jaromírem Jágrem proběhl 14.2. 2022 v Síni slávy českého hokeje. Následně byly všechny podklady předány zástupcům Státní tiskárny cenin, aby mohla být zahájena výroba čtyř sérií A, B, C, D po 2 500 ks. Na proces návrhu, přípravy a výroby se můžete podívat v našem seriálu „Jak vzniká paměťovka“.

Paměťovka je nyní ve výrobě, objednávky budou rozesílány v červnu 2022. Obdržíte ji v nádherném obalu od specialisty na exkluzivní obaly, firmy Grammage.

Paměťovka Jaromíra Jágra
Odběr novinek